Структура | Керівництво | Істория | Спонсори | Особистий кабінет
Головна | Новини | Послуги | Змагання | Секції | Ціни | Фотогалерея | Відео | Контакти
Головна » Спортивний комплекс "Мотор Січ" »

Правила відвідування СК «Мотор Січ»

ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ СК «МОТОР СІЧ» (ДОГОВІР ОФЕРТИ)

Шановний відвідувачу!

Для того, щоб заняття в СК «МОТОР СІЧ» залишили у Вас тільки приємні враження, просимо уважно ознайомитися з Правилами та дотримуватися їх.

1. Загальні правила відвідування.

1.1. Пропуском в зону надання послуг є персональна картка з авторизованим платежем за обрану послугу. Картку ви можете оформити у операціоніста (сплативши вартість картки) на підставі документа, засвідчує особу (паспорт, посвідчення водія; для працівників АТ «Мотор Січ» - паспорт і перепустку), та медичної довідки з печаткою лікувального закладу, яка підтверджує відсутність протипоказань для відвідування занять в СК «Мотор Січ». Термін дії медичної довідки - 3 місяці від дати видачі.

1.2. Право користування персональною карткою і послугами, які придбані на дану картку, не можна передавати іншим особам.

1.3. Заняття за місячними абонементами, пропущені з вини Відвідувача, не компенсуються.

1.4. Придбані і не використані заняття з плавання і заняття місячних абонементів не підлягають поверненню в грошовому еквіваленті. Термін реалізації набутих занять з плавання не більше 3 місяці.

1.5. Перебування більше відведеного ліміту часу за одне відвідування буде зчитуватися з оплати за наступне заняття автоматично. При залишку грошових коштів на карті менше, ніж вартість одного заняття, картка блокується. Залишок грошей, при цьому, не повертається. Для відновлення роботи карти необхідно провести наступний платіж.

При перевищенні ліміту часу перебування на останньому занятті, картка блокується. Для відновлення роботи карти в даному випадку, необхідно внести штраф і зробити наступний платіж.

1.6. При колективному відвідуванні СК «Мотор Січ» проводиться авансовий платіж за всю групу за період не менше, ніж за один місяць. Заняття, пропущені через проведення заходів в СК «Мотор Січ», автоматично переносяться на наступний період. При перебуванні більше відведеного ліміту часу одного з членів групи, його персональна карта блокується. Для відновлення роботи карти необхідно внести штраф (30 грн).

1.7.Срок дії пластикової персональної картки протягом трьох років з моменту останнього придбання занять. Після закінчення даного терміну, для відновлення відвідувань СК, необхідно придбати нову пластикову персональну карту. Заміна що стала непридатною або загубленою персональної пластикової картки проводиться за рахунок користувача.

1.8. Для підтримки чистоти і забезпечення вашого комфорту верхній одяг, головний убір, взуття (у пакеті) необхідно здати на збереження в гардероб і отримати жетон-номерок. За особисті речі відвідувачів адміністрація відповідальності не несе.

1.9. Прохід на територію «чистих ніг», який починається за вхідними турнікетами, здійснюється тільки у змінному взутті.

1.10. Для забезпечення безпеки відвідувачів на територію СК «Мотор Січ»

 ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

- приносити з собою і розпивати алкогольні та слабоалкогольні напої, пиво,

- палити цігарки,

- використовувати засоби гігієни в скляній тарі,

відвідувати заняття при наявності інфекційних, простудних, шкірно-венеричних захворювань,

- заходити на територію спорткомплексу з тваринами.

 

1.11. Перед початком відвідування басейну, ознайомитися і надалі виконувати «Правила відвідування басейну« Славутич »АТ« Мотор Січ ».


2. Права сторін.

2.1. Адміністрація СК залишає за собою право на зміни або доповнення вищенаведених правил в односторонньому порядку з подальшим ознайомленням на сайті СК.

2.2. При проведенні змагань, ремонтно-профілактичних робіт СК «Мотор Січ» має право вносити зміни в розклад і міняти режим роботи СК.

2.3. Адміністрація СК залишає за собою право на зміну цін на послуги. Вартість оплачених послуг перегляду не підлягає.

2.4. Адміністрація СК має право не допускати на територію осіб в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння, а в разі хуліганства, звернутися до послуг охорони або правоохоронних органів.

2.5. У разі, якщо дійсність пред'явленої медичної довідки викликає сумнів або є ознаки хвороби, адміністратор має право запропонувати відвідувачеві пройти додатковий огляд у чергової медсестри.

2.6. Призупинити або припинити надання послуг відвідувачеві в разі порушення ним Правил відвідування СК «Мотор Січ», а також відмовити у відвідуванні надалі. Гроші за оплачені заняття не повертаються.

2.7. Відвідувач має право отримати оплачені послуги якісно, в терміни і в повному обсязі.


3. Обов'язки сторін.

3.1. Адміністрація СК «Мотор Січ» несе відповідальність за порушення цих правил відповідно до чинного законодавства України.

3.2. Адміністрація СК «Мотор Січ» не несе відповідальність за технічні незручності, в зв'язку з відключенням електро-, тепло-, газо- і водопостачання, внаслідок чого неможлива робота басейну або легкоатлетичного манежу, за технічні незручності, пов'язані з порушеннями і змінами в роботі інфраструктури міста , за незручності, викликані форс-мажорними обставинами, за все травми, нещасні випадки, які виникли внаслідок порушення «Правил» відвідувачами, за погіршення стану здоров'я відвідувача, якщо це сталося в результаті гострого захворювання, загострення травми або хронічного захворювання; які були у відвідувача до початку занять в СК «Мотор Січ» або за його територією.

3.3. Відвідувач зобов'язаний ознайомитися з «Правилами» і при відвідуванні СК «Мотор Січ» строго їх дотримуватися.

3.4.Виполнять правила техніки безпеки, пожежної безпеки, санітарної гігієни.

4. Прикінцеві положення.

4.1. Копія даних «Правил» і «Правил відвідування басейну« Славутич »підлягає загальному ознайомленню і знаходиться на видному місці в фойє і приміщеннях СК« Мотор Січ ».

4.2. Дані «Правила» єдині для всіх відвідувачів і працівників СК «Мотор Січ».

4.3. Купуючи абонемент, відвідувач тим самим погоджується з діючими Правилами.

4.4. За порушення Правил відвідувач несе відповідальність згідно з чинним законодавством України.

 

 

ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ БАСЕЙНУ «Славутич» АТ «МОТОР СІЧ»

1. Для відвідування басейну необхідно мати:

      -довідку про стан здоров'я;

      -пропуск, що дозволяє відвідувати басейн;

      -мило, мочалку, гумові тапочки, рушник, змінне взуття.

 2.Перед початком заняття прийняти душ;

 3. Плавати тільки на виділених для них доріжках з тренером;

4.Строго дотримуватися і виконувати правила внутрішнього розпорядку басейну, правила техніки безпеки, пожежної безпеки, санітарної гігієни, дотримуватися дисципліни.

5.Бережно звертатися з інвентарем і майном басейну. Відповідальність за їх поломку і псування несе займається разом з тренером, інструктором, старшим групи.

6.Роздягатися тільки в роздягальнях. Верхній одяг, взуття здавати в гардероб. Учні повинні входити в басейн (воду) тільки у відведених місцях, при цьому дотримуватися техніки безпеки входу в басейн (інструктаж тренера по ВХОДУ в басейн);

7.Строго дотримуватися порядок користування душовими і туалетами; економно витрачати гарячу і холодну воду і після прийняття душу закривати крани.

8.Учні в платних групах зобов'язані своєчасно вносити плату, своєчасно продовжувати терміни дії перепусток;

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

палити, смітити в приміщеннях і на території всього плавального басейну;

займатися пранням в душових;

відштовхуватися від дна, стрибати з вишки, трамплінів

бігати по балконах, приміщень, трибун, душових, роздягалень і в чаші;

заносити верхній одяг, взуття в роздягальню і зберігати її в ящиках, відведених секціях;

які займаються забороняється заходити в сауни, якщо не виділено час;

забороняється приносити в скляній тарі шампунь, напої;

 

 

 

 

Взаємна повага відвідувачів і адміністрації СК «Мотор Січ» забезпечить сприятливий емоційний клімат для ефективного взаємовигідного співробітництва. 

 

 

 

instagram telegram youtube facebook
Останні новини

«ЗапорізькаСіч» установил новый рекорд по количеству участников. Итоги турнира (WKB)

09.02.2017

Віртуальний тур по Басейну

Віртуальний тур по Манежу

Погода

Наші спонсори: